✅ تفاوت معنادار #پاسخ_مردم در مواجه با #اغتشاشات اخیر

✅ تفاوت معنادار #پاسخ_مردم در مواجه با #اغتشاشات اخیر

👌 #محکومیت مردمی #آشوب های اخیر با راهپیمایی های #سیل_آسای اقشار مختلف در شهرهای بزرگ و کوچک، در حالی اتفاق افتاد که هماهنگی یا فراخوانی خاصّی از طرف نهاد، ارگان و حتی اشخاص حقیقی و حقوقی انجام نشده بود؛

⬅️ این بدان معنی است که مردم فهیم ایران اسلامی به لطف الهی با راهبری ولایت امر، روز به روز پخته تر و بالنده تر از قبل وقایع را #رصد کرده و در مواقع لزوم با حضور خود در صحنه نقشه های شوم #دشمنان را خنثی می کنند.
و در #اعتراضات اخیر نیز به محض اینکه مشاهده کردند مطالبات معیشتی و گرانی توسط افراد معدود اجیر دشمن یا غافل، به سمت #آشوب و سوزاندن #پرچم مقدس نظام اسلامی و تخریب اموال عمومی و آدم کشی منحرف شد،بی درنگ و بدون اینکه منتظر اعلام فراخوان نهاد یا ارگان حاکمیّتی باشند، به صورت #خودجوش و البته پرشور در صحنه حاضر و بساط فتنه جدید را در نطفه خفه کردند.
👌 جالب اینکه مقام معظّم رهبری نیز این بار بسیار #هوشمندانه و برای رشد دادن جامعه در صحبت اخیر خود که در کوران #اغتشاشات در دیدار خانواده های شهدا داشتند، درخواست یا ارشادی مبنی بر حضور مردم برای پایان دادن به #اغتشاشات بیان نفرمودند، ولی به اذن الهی #امت_بصیر که که در دوران چهل ساله انقلاب اسلامی، #باران_های بسیار دیده اند، با هوشیاری عمیق خود آنچه در #نیت مقام ولی امر به درستی احراز کرده و با حضور #طوفانی خود در عرض یکی دو روز بساط ایادی #دشمن را گسترش نیافته، برچیدند.

⬅️ و این همان معنای عمل به #منویات رهبر معظّم انقلاب می باشد!! یعنی #امت با عمل به وظایف فردی و اجتماعی خود، به آن درجه از تشخیص برسد که علاوه بر لبیّک گویی به بیانات آشکار ولیّ امر، آنچه در نیّت معظّم له نیز هست را بدون آنکه صراحتا بیان شود، تشخیص داده و به آن عمل کند. و این مرحله از رشد و بالندگی جامعه مؤمنین، در #اغتشاشات اخیر به وضوح دیده شد.
+++
🔴🔴 کانال یک نفر از هشتاد میلیون
@yekaz80
✏️ ارسال پیام @yekaz_80
✳️استفاده از مطالب کانال ما چه با ذکر منبع، چه بدون ذکر منبع آزاد است

به اشتراک بگذارید ! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

نظر دهید

*

code

کد امنیتی *