✳️ جلسه خبرگان تعیین رهبری و قضیّه #رفراندم

👈 اخیرا فیلم کوتاهی از جلسه #انتخاب_رهبری در سال ۶۸ منتشر و به صورت گسترده باز نشر داده می شود تا به زعم خود اثبات کنند که انتخاب حضرت آیه الله #خامنه ای موقّت بوده است چرا که در آن جلسه آقای #هاشمی قبل از رأی گیری می گوید : 👇
“آقایانی که با رهبری جناب آقای #خامنه‌ای، تا #رفراندوم البته این موقته، #دائمی_نیست، تا اون موقع موافق هستند قیام بفرمایند”

⬅️ اولاً قضیّه خیلی روشن است، چون زمان فوت حضرت امام خمینی(ره) و انتخاب رهبر، #قانون_اساسی به دستور حضرت امام در مرحله #بازنگری بود و بایستی #قانون_اساسی جدید با #همه_پرسی به تایید ملّت می رسید که در آن زمان نرسیده بود؛ برای همین آقای #هاشمی بیان میکنند این انتخاب موقّتی است تا #رفراندم. در آن جلسه آقای #خامنه_ای با ۶۸ رای از ۷۴ رای به رهبری انتخاب می شوند.
👌بعد از رفراندم #قانون_اساسی، مجددا برای رهبری حضرت آیه الله #خامنه ای رأگیری می شود، و جالب اینکه آرای موافق چند رأی نیز بیشتر می گردد.

⬅️ امّا قسمت جالب #هیاهوی انتشار این فیلم با آب و تاب و مانور دادن روی آن، اینست که در آن فیلم، آیه الله #خامنه_ای با جدیّت و #تشویش و #قاطعانه به #مخالفت با رهبری خودشان پرداخته و اصرار بر انتخاب قردی غیر از خود را دارند. و به قولی به این در و آن در می زنند و آسمان ریسمان می کنند تا این انتخاب انجام نشود.

👌 در نظر بگیرید در نظام های حکومتی دیگر غیر از #ولایت_فقیه، برای انتخاب شدن به ریاست و #رهبری و لیدری چه #لابی_هایی که نمی کنند و چه پول هایی که خرج نمی کنند و از سال ها قبل چه برنامه ریزی های چندین لایه نمی نمایند!!! و با سناریوهای مرموزانه و هزینه های گزاف و ای بسا #جنایت_های عجیب و غریب راه برای #رهبر_شدن خود مهیّا نمی کنند!!

✳️ و این افتخار برای ما بس است، #رهبری داریم که آنچنان #مراقب خود بوده است و #هوای_نفس را تحت کنترل دارد که نه تنها اشتیاقی به قبول مسؤلیّت نداشته بلکه جداً و قاطعانه از آن فراری بوده است، و این #رمز و راز موفقیّت #رهبر_حکیم ما در این سی سال بوده است که مملکت را در این #اقیانوس_پرتلاط_نا_امنی با وجود دسیسه هایِ بیشمارِ دشمنانِ تا دندان مسلّح با #ابرمدیریتِ خیره کننده، راهبری و رهبری کرده است.

⭕️ به راستی خدای را صد هزار مرتبه شکر، که دشمنان ما آنچنان #حماقت دارند که در این یکی دور روز، این فیلم را که #سند_افتخار انتخاب رهبر در حکومت ولی_فقیه هست را با آب و تاب باز نشر می کنند. هر بیننده #متعادلی حتماً با خود خواهد اندیشید که این چه سیستم #حکومتی است که به زور یک نفر را رهبر می کنند و #او اینگونه از آن فراری است!! به راستی #او چه کرده است که به این مقام رسیده است؟؟
+++
☸️☸️ کانال یک نفر از هشتاد میلیون
@yekaz80
✏️ ارسال پیام @yekaz_80
✳️استفاده از مطالب کانال ما چه با ذکر منبع، چه بدون ذکر منبع آزاد است

به اشتراک بگذارید ! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

نظر دهید

*

code

کد امنیتی *