⭕️ کاریکاتور #شورش ها و اجرای #مانور جدّی نظام در #مدیریت_بحران_اغتشاشات واقعی.

⭕️ کاریکاتور #شورش ها و اجرای #مانور جدّی نظام در #مدیریت_بحران_اغتشاشات واقعی.
⬅️ رزمایش یا #مانور یعنی به کارگیری تمام مهارت ها و آموزشها برای کسب آمادگی بیشتر در جهت کنترل #بحران زمانی که واقعاً رخ می دهد.

🌒برآوردهای قرین به صحت نشان می دهد مقدمه چینی و برنامه ریزی #دشمن برای ایجاد #بحران_اغتشاش_و_براندازی برای ده سال بعد از #فتنه ۸۸، یعنی حول و حوش سال ۹۸ یا ۱۴۰۰ بوده است تا با استفاده از هیاهوی #انتخابات مجلس یا ریاست جمهوری و آماده شدن مقدمّات لازم #فتنه عمیق تری را سازماندهی و اجرایی کند.
👌 به خصوص که در توهّم ذلیلانه خود #بحران جانشینی فردی یا شورایی را در همین سالهای ۹۸ تا ۱۴۰۰ برآورد کرده اند.

⬅️ هر چند #نظام قطعا برای هرسالی و هر سناریویی برنامه خاصّ خودش را دارد، امّا این #شورش های کور و پراکنده که با تحریک و #هیجان دهی چند کانال #ضد_میهن انجام می شود #بهترین_فرصت برای نیروهای امنیّتی و انتظامی است که با اجرای #مانور -نه ساختگی بلکه واقعی- توان مدیرّت بحران خود را به صورت جدّی محک بزنند و نقاط قوّت و #ضعف خود را در مواجه با حوادث مشابه با عمق و گستره بیشتر، شناسایی کنند و البته بر #سعه_صدر خود بیفزایند!!
👌همانگونه که گفته می شد #زلزله اخیر تهران یک #مانور واقعی برای شورای مدیریت بحران تهران بوده است برای برآورد توانمندی های خود.

🔵 بدیهی است که این #کاریکاتورها در فضای حقیقی نه مجازی،نه خیلی جدّی می شوند و نه به انقلاب ختم خواهند شد، هر الفبای سیاست خوانده ای می داند که #انقلاب الزاماتی دارد، نارضایتی عمومی و گسترده می طلبد، #رهبر می خواهد، #لیدرهای راهبری کننده نیاز دارد و مهم تر از همه باید بر اساس یک ایدئولوژی محکم و برای مطالبات خاصّی پیش برود و دیگر پیش نیازهایی که هیچ کدام حتی در اندازه کم نیز در این #اغتشاشات کور یافت نمی شوند. این هیاهوهای #ماجراجویانه را می شود از جنس دیوانه بازی طرفداران #ری_استارت با کمک #وحید ها و #آمدها و با میان داری عناصر اندک #گروهک_منافقین دانست که البته باید جدّی گرفته شوند به دلایل گفته شده در مطلب قبلی مان.

⭕️ با عنایت به دو فراز گفته شده، اصلی ترین نتیجه این اقدامات #مشکوک که قبل از زمان مناسب و طرّاحی شده شروع شده اند، در حدّ اعلا به نفع #نظام تمام خواهد شد، چرا که #سناریوهای اصلی اغتشاش و #براندازی را که قرار بود در دو سه سال آتی اجرا شوند، می سوزاند و دست نیروهای امنیّتی و #اطلاعاتی را برای شناسایی و مهار افراد و جریان های فرصت طلب باز خواهند کرد، بدون اینکه آوردۀ خاصّی برای براندازان و #فتنه گران داشته باشد.
👌این شورش ها که ملّت و حکومت را اندکی به زحمت خواهد انداخت، ضمن تخلیه انرژی های انباشت شده، خیر دیگری نیز برای #مردم دارد، که دولت که تا کنون نه توانسته به وعده های خود عمل کند و نه به توصیه دلسوزان نظام گوش دهد، شاید کمی به خود بیاید و در این فصل بررسی #بودجه سال ۹۷ که دولت دانسته یا ندانسته جوری برنامه ریزی کرده است که فشار زیاد اقتصادی و #معیشتی بر مردم وارد خواهد شد، حال با این اعتراضات، انشالله دولت و مجلس با #حواس جمع تر به تصمیم نهایی خواهند رسید و توصیه های دلسوزان و بزرگان نظام را #مجبور به شنیدن خواهند شد.👍
+++++++++++++++
🔴 کانال یک نفر از هشتاد میلیون
@yekaz80
✏️ ارسال پیام @yekaz_80
✳️استفاده از مطالب کانال ما چه با ذکر منبع، چه بدون ذکر منبع آزاد است

به اشتراک بگذارید ! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

نظر دهید

*

code

کد امنیتی *