🔴 #آتش_به_اختیار و تحلیل چرایی نتایج #انتخابات دوره های اخیر

امام حکیم و پیر دانایمان فرمودند:
👈 ” آنجایی که احساس میکنید دستگاه مرکزی اختلالی دارد و نمیتواند درست مدیریّت کند، آنجا #آتش_به_‌اختیارید؛ یعنی باید خودتان تصمیم بگیرید، فکر کنید، پیدا کنید، حرکت کنید، اقدام کنید.”

👌 ما عمدتاً دچار اشتباه در فهم می شویم و اینجا هم بیشتر برداشت ها ناصحیح به نظر می آید و هشتک زنان به #آتش_به_اختیار یا خوشحال از احراز اختلال در دستگاهها هستند و یا مشعوف به آزادی لاقید در برخوردهای من بعدشان ……
برداشت ما به عنوان #یک_نفر_از_هشتاد_میلیون اینست با عنایت به بیانات قبلی و روش ولی امر – که دأب اسلام است – قطعاً بیان حضرت آقا معطوف به برخورد و اقدام سلبی …. نیست، بلکه معطوف به #کار_ایجابی و مثبت فرهنگی و #بصیرت_افزایی است، و
✅ مهم تر چنانچه ادارات و نهادها و ارگانهای فرهنگی به طور کامل به وظیفه شان عمل نکردند -که نمی کنند- #افسران جنگ نرم و هر کسی که احساس تکلیف دارد نبایستی از پای بنشیند و انگیزه اش کم شود، برعکس بایستی با تمام توان با مبارزه با مشکلات و موانع موجود در راه ترویج #فرهنگ_توحیدی در خود و دیگران تلاش وافر نماید.

⭕️⭕️ بر می گردیم به #نتایج_انتخابات دوره های اخیر …

⬅️ با اعلام نتایج هر انتخاباتی، تحلیل ها و #تقسیم_تقصیرها شروع می شود و کسی نیست که اولا بنشیند و کلاه خود را قاضی کند و از خود بپرسد :
در این شکست کم کاری و تقصیر من و نهاد من و گروه من چقدر است؟
چه کارهایی وظیفه فردی و تشکیلاتی من بوده است که در طول دهها سال باید انجام میدادم و نداده ام که این نتایج حاصل می شود؟

✔️ جای بسی تعجب است که ما انتظار داشته باشیم جامعه یکپارچه به #کاندیداهای_انقلابی رأی بدهند. چرا؟

مگر در جامعه کار فرهنگی، بصیرتی و توحیدی – کما هو حقه- انجام داده ایم که انتظار خروجی مطلوب داشته باشیم؟

اطراف خود را بنگریم .
👈 جامعه ای که با کار کردن دشمن و کار نکردن ما بخشی از آن بی غیرت شده و عفاف و #حجاب را وقعی نمی نهد، جامعه ای که ضریب نفوذ #ماهواره_های کذایی در آن، چنان است، جامعه ای که در لایه هایی از آن، #حرام و #حلال خدا و خمس و زکات مفاهیمی غریبند…
مردمی که با اختلال مدیریّتی نهادهای فرهنگی و انقلابی …. عمده دردشان معیشت و اقتصاد شده است، افرادی که #اینستاگرام را واجب تر از #نان و #مسکن می دانند، چرا و واقعا به کدام دلیل بایستی به کاندیداهای انقلابی رای بدهند؟

گیرم که با حیل و فتنی و با شگرد و ترفندهای غربی مأبانه توانستیم رای پیروزی هم کسب کنیم، ثم ماذا؟ بعدش چه؟

😳 مگر تشکیل #دولت_اسلامی فقط با داشتن رئیس جمهور انقلابی ، محقق می شود؟ وزیر را چه کنیم؟ مدیر کل های انقلابی و مدیران میانی و جزء اسلامی را در کدام فرآیند انسان سازی توحیدی ، تولید کرده ایم که به کار بگماریم؟

🌒مگر با #رأس_انقلابی و بدنه فشل روزمره و بی خیال، جامعه انقلابی محقق می شود؟؟

✳️ نهایتا شما آدم های تا امروز نلغزیده ظاهر الصلاح را پیدا کنی و مسولیّت بدهی، تازه خرابی کار هویدا می شود و انسان های اسماً با ایمان ما که کار را خراب می کنند، آن موقع پیکان انتقاد به سوی سیستم اسلامی تیزتر می شود.

مگر #امام_راحل کبیرمان نفرمود:
“خدا نکند قبل از آنکه #انسان_خودش_را_بسازد، جامعه به او روی بیاورد و درمیان مردم نفوذ و شخصیتی پیدا بکند”

🔵 بله، باید کار کرد و انسان سازی کرد. دهها دستگاه و سازمان و نهاد و ارگان فرهنگی در این فقره چه کرده اند؟ که انتظار دارند انسان ساخته شده باشد و کاندیدای انقلابی راحت و بی درد سر بشود رئیس جمهور و نماینده و …..
و جامعه ساخته شود!!! مدیر ساخته شود. وزیر ساخته شود و ….

✳️ درد این نیست که چرا فلان آقا رأی نمی آورد و فلانی می آورد. درد ما این است که جامعه به کسی که آشکارا دروغ می گوید و آشکار می گردد که سودای رقص با غرب را دارد و یا لیستی که علناً مورد حمایت استعمار و دشمن چندین صد ساله است رغبت نشان میدهد.

درد این است که سبک زندگی و مذاق جامعه عوض شده است و ما برای برگرداندن فرهنگ غنیّ اسلام و توحید کاری نکرده ایم…

⬅️⬅️ راه حل را مولایمان داده است. اکنون که اختلال در مدیریت های فرهنگی که وظیفه انسان سازی را دارند، ایجاد شده است باید #آتش_به_اختیار بود. باید زحمت کشید. باید اول برای خود و همزمان برای جامعه شروع به کار کرد. #کار_ایجابی_و_عملی. نه حمله به این و آن.
حق ذره ذره ظهور می کند و باید برای ظهور آن زحمت کشید.

✅✅ #مسجد به مسجد، #حوزه به حوزه، دانشگاه به #دانشگاه گشت و #تلاش همراه با #صبر نمود.
++++

🔴 کانال یک نفر از هشتاد میلیون @yekaz80

👈👈 ارتباط با ما @yekaz_80

به اشتراک بگذارید ! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

نظر دهید

*

code

کد امنیتی *