🔴 #اغتشاش ها فروکش کرده و جمع خواهد شد،

🔴 #اغتشاش ها فروکش کرده و جمع خواهد شد،

⬅️ پایش میدانی هم این را نشان می دهد، 👇

🕸 کانال های #ضدمیهن فیلم و گزارش دندانگیر جدیدی مخاطره نکرده اند،(هر چند در فیلم های ارسالی قبلی هم تعداد #اغتشاشگران اصلی انبوه نبوده)
🕸 همان کانال ها به #التماس از بازاریان و سایر اقشار و اهالی استان ها و شهرهایی که توجهّی به این #کاریکاتور_انقلاب ندارند، برای مشارکت و تجمع،رو آورده اند.
🕸 به #خبر_سازی های مضحک و بچگانه رو آورده اند، که مثلا بدنه سپاه و ارتش به اعتراضات پیوست و یا #رهبر ایران یا سردمدارن حکومت با هواپیما به فلان کشور گریختند و …

⭕️مردم عادی و کوچه بازار حتی آنهایی که معترض و واقعا زیر فشار اقتصادی و معیشتی هستند، نه تنها کوچکترین #توجهی به این #آشوبها ندارند، بلکه با شنیدن شعارهای علیه قرآن و اسلام و دیدن #آدم کشی و آتش زدن اموال عمومی از این اقدامات اعلام انزجار می کنند.

🌔 قاطبه مردم ایران هم آنقدر #عقل دارند که سبک سنگین کنند و به این برسند که به فرض اگر #این_وری ها با این همه عِدّه و عُدّه و #آن_وری ها با این همه کرُنش و کوتاه آمدن مقابل دشمن نتوانند اقتصاد مملکت را درست کنند، قطعا آشوبگران #هیجانی که براحتی آدم هم می کشند و همه جا را آتش می زنند، هم نخواهند توانست و مملکت را بدتر خواهند کرد.

اما اتفاقاتی که رقم می خورد، کمی ذهن آدم را درگیر می کند:

⬅️ اوّلا از دیروز برخی آقایان با #توئیت زدن و … و به کار بردن عباراتی مثل شفافیّت نهادها و فضای باز ….. ظاهرا قصد #القای_خواسته به اغتشاش گران و گرفتن #ژست طرفداری هستند، باید به اینان گفت یادتان باشد #بی_تدبیری شما در دادن #وعده_های_محقق_نشدنی و کم کاری در رسیدن به اهدف قابل تحقق کار را به اینجا رساند،

⬅️ ثانیاً این اعتراضات در آینده ای نزدیک یحتمل #بهانه و #مستمسکی خواهد شد برای #فشار آوردن جهت قبول #برجام_های موشکی و منطقه ای.

⬅️ و ثالثاً و مهم تر از همه، آنچه آدمی را بیشتر ناراحت می کند اینست که چرا برخی جوانان ما به راحتی در قضایای اینچنینی #هیجانی می شوند؟؟
چرا آنقدر سطحی بار آمده اند که به آسانی تحت تاثیر بمباران #پروپاگاندای رسانه ای دشمن تا جایی پیش بروند که علیه همه مبانی، به #شورشی های مزدور و آلت دست #دشمن بپیوندند؟؟
چرا این جوانان که داشتن آینده #شغلی و زندگانی روشن حقّ مسلّم آنهاست، حاضر می شوند برای رسیدن به آن پا روی همه مقدّسات و …. بگذارند و آدم کشان آشوب گر را حتی در حدّ تماشا و گرفتن فیلم و عکس همراهی کنند؟؟

👌 #نهادها و #ارگانهایی که باید نوجوانان ما و جوانمان ما را #ریشه دار و #مبنایی و استوار در ایمان و #اعتقاد تربیت کنند، آیا آنها هم ذهنشان درگیر شده است؟

در اینکه رویش های بیشمار انقلاب اسلامی در #اعتکاف ها و شبهای قدر و راهیان نورها و …. مشهود است شکی نیست، امّا 👇

⬅️ آیا کم کاری آموزش و پرورش و معلّمان و روحانیّت معزّز و بسیج و سازمان تبلیغات اسلامی و ارشاد اسلامی و دهها نهاد فرهنگی _اجتماعی با میلیاردها بودجه، در #بی_ریشه به بار آمدن برخی جوانان ما، بیشتر از #شکسته_شدن شیشه و #آتش_گرفتن خودروها و …. دردناک نیست؟؟
👌 آیا نباید توبه ای اساسی کنیم؟؟
++++
🔴🔴 کانال یک نفر از هشتاد میلیون
@yekaz80
✏️ ارسال پیام @yekaz_80
✳️استفاده از مطالب کانال ما چه با ذکر منبع، چه بدون ذکر منبع آزاد است

به اشتراک بگذارید ! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

نظر دهید

*

code

کد امنیتی *