🔻 و باز هم #آزادی باز هم #حجاب_اجباری

👈 در #لیبرال ترین کشورها در تعریف #آزادی گفته اند شما تا جایی آزاد هستی که #آزادی دیگران را محدود نکنی….

✅ و بدیهی است که #ولنگاری زنان فریب خورده یا دختران #روانگردان زده و روسری بر سر چوب زده به بهانه #آزادی، با مخدوش کردن #عفت_عمومی جامعه، #مردان_مریض را جری کرده، خانواده ها را به سوی از هم پاشیدگی و #جوانان مملکت را با تحریک و #انحرافات_جنسی به سوی نابودی خواهد کشید و این یعنی #محدود_کردن و #تهدید آزادی های دیگران، که حتی طبق تعریف #لیبرالی از آزادی نیز، مردود است!!!
🌗 به بیان دیگر برای حفظ حقّ #آزادی اکثریّت #زنان و #خانواده ها، اقلیّتی خاصّ اجازه زدن #چوب حرّاج به ناموس و عفّت خود را نخواهند داشت.

⬅️ و گاها گفته می شود اگر #حجاب_اختیاری باشد، نتیجه بهتری می دهد و اتفاقاً فساد و انحراف کمتر می شود چون انسان به چیزی که منع شود #حریص_تر می گردد،
و به بیان عامیانه تر با آزاد بودن زنان و #دختران، چشم مردان و #پسران عادت کرده و سیر می گردد و درنتیجه فساد و انحراف و … کمتر می شود!!!

👌 در پاسخ باید گفت اگر اینگونه باشد، چرا کشورهای به ظاهر #پیشرفته مانند #آمریکا، کانادا، #سوئد و #انگلیس و … در خصوص آزار و اذیّت #جنسی بالاترین آمار را دارند؟؟!!

🔺در هر ۹۸ ثانیه یک تعرض جنسی در #آمریکا رخ می دهد؟ و چرا طوفان خشونت جنسی در آمریکا #دانشگاه ها و #ارتش در نوردیده است؟؟
🔻و چرا بیش از نیمی از #زنان_اروپایی مورد آزار جنسی قرار گرفته اند؟؟
🔺یا چرا از هر سه دانشجوی دختر در #انگلیس، یک نفر مورد #تجاوز_جنسی قرار گرفته است؟
🔻و یا ۶۳۵ هزار تجاوزجنسی در #کانادا در عرض کمتر از سه سال، چرا اتفاق می افتد؟؟ 👇
http://l1l.ir/46js 👈

🤔🤔 اگر با اختیاری بودن #حجاب این مشکلات کمتر می شود، به راستی چرا در #آزادترین (شما بخوانید ولنگارترین) کشورها این امار #وحشتناک فساد و #تجاوز بیرون می آید؟؟
++++++++
🔴🔴 کانال یک نفر از هشتاد میلیون
@yekaz80
✏️ ارسال پیام @yekaz_80
✳️استفاده از مطالب کانال ما چه با ذکر منبع، چه بدون ذکر منبع آزاد است
+++++++++

به اشتراک بگذارید ! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

نظر دهید

*

code

کد امنیتی *