🔻آقای #روحانی حضور #تماشایی ملّت، بهترین #همه_پرسی نبود؟؟

👈 دوران دانشجویی یک هم اتاقی داشتیم،
روحیّه خاصّی داشت، بهش می گفتیم #اسی_دوشاب
همیشه دوست داشت #اختلاف بندازه، فاز منفی بده و ذائقه جمع رو یه جورایی #تلخ کنه، به خصوص وقتایی که #جشن بود یا به هردلیلی همه #خوش بودند و …..

🖍 بخش پایانی سخنان #روحانی روز ۲۲ بهمن را که شنیدم بی اختیار یاد #اسی_دوشاب افتادم. جناب روحانی که انتظار این بود با دیدن #حادثه_بزرگ و عزم و بصیرت خیره کنندۀ ملت به خود آمده و قدردان این #پدیده‌_بی‌نظیر باشد و در فکر خدمت به ملّت عزیز ایران بوده و از #آرمانهای_انقلاب دفاع کند، در کمال تعجّب صحبت از #دعوا و #اختلاف_جناهها و … کرد و با استناد به اصل ۵۹ قانون اساسی، پیشنهاد #همه_پرسی داد!!!😳

✳️ از اینکه اصل ۵۹ قانون اساسی در اِعمال قوه‏ مقننه در مسائل‏ #بسیار_مهم_اقتصادی‏، سیاسی‏، اجتماعی‏ و فرهنگی‏ است که با تصویب‏ دو سوم‏ نمایندگان‏ مجلس و تایید شورای نگهبان اجرا می شود می گذریم، ولی آنچه قابل تأمّل است اینکه چرا آقای #روحانی در روز شکوفایی صددرصدی #وحدت_همه_اقشار و در روز #یکدلی همه سیاسیّون و گروهها و #جناح_ها که واقعا روزی #تماشایی و روز #جشن و #خوشی بود، سخن از #اختلاف و شکاف و … کرده و #فرمان_همه_پرسی صادر می کند؟؟ و می خواهد ذائقه جمع را تلخ کند؟؟
👌هر چند حضور #معنادار مردم آنچنان پاسخ قاطع و دندان‌شکنی به بیگانگان و دشمنان و #سست_‌عهدان داد که این #فاز_منفی دادن روحانی در امواج پرتلاطم ۲۲ بهمن ۹۶ گم می شود، امّا قرائنی برای #اهل_دقت وجود دارد که نشان می دهد احتمالا مشاوران #آشنای رئیس جمهور با خطای محاسباتی باز به جنابشان، مشورت غلط داده بودند!!!

⬅️ آنان به غلط، گمان می کردند که #راهپیمایی امسال #بی_رونق خواهد بود و احیاناً به #ضد_خود تبدیل خواهد شد و در گوشه و کنار عده ای #معاند و #غافل شعارهای متفاوت خواهند داد تا مثلاً بوی #اختلاف و #دعوا استشمام شود، لذا به زعم خود فضا را برای القای #رفراندم و شروع بحث #همه_پرسی آماده برآورد کرده بودند،(خط تبلیغی و شانتاژ و فراخوان به تجمّع از طرف #آمد_نیوز برای روز ۲۲ بهمن مویّد این سخن است)
🖌 غافل از آنکه به فضل الهی نهیب ملت ایران دشمن را به عقب رانده و عزم راسخشان #معادلات_غلط دشمن را به هم خواهد زد و لذا کوچکترین محملی برای طرح بخش پایانی سخنان #روحانی باقی نخواهد ماند….
و چه فایده که متن های سخنرانی قبلا توسط #آشنایان تدوین می گردد!!!

🤔باز یاد #اسی_دوشاب دوران دانشجویی می افتم که حسب بررسی های موشکافانه مان، خصلت زشت #موش_دواندن و #فاز_منفی دادن و القای #اختلاف در جمع های دوستانه، به جهت #چوبی بود که دوران نوجوانی اش از یک #دوست خورده و عقده ای شده بود، و امّا اینکه برخی ها چرا از #انقلاب عقده دارند برایم معمّایی شده است!!!
+++++++++++
🔴🔴 کانال یک نفر از هشتاد میلیون
@yekaz80
✏️ ارسال پیام @yekaz_80
✳️استفاده از مطالب کانال ما چه با ذکر منبع، چه بدون ذکر منبع آزاد است

به اشتراک بگذارید ! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

نظر دهید

*

code

کد امنیتی *