📌#احمدی_نژاد و #نامه ای که نوشت

👈 نامه ای که احمدی نژاد اخیراً به رهبری معظّم انقلاب نوشته و در آن خواستار برگزاری #انتخابات فوری ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی بدون دخالت #شورای_نگهبان شده است!!! و همچنین درخواست عزل ریاست قوه قضائیه!!! و آزادی زندانیان!!! را کرده و بیشتر به #طنز شبیه است،نشان داد:

✅ اولاً همان گونه که انتظار می رفت و برخلاف ادّعای برخی ها که #احمدی_نژاد برای روز مبادا رازهایی برای افشا علیه #نظام دارد، دستش کاملاً خالی است وگرنه با نگارش نامه ای سبک این سخیف بازی کودکانه را مرتکب نمی شد.
✅ دومّا اندک هوش باقی مانده وی در چنبره #فرقه_انحراف تحلیل رفته و بدیهی است که اندک باقی مانده #طرفداران عدالت طلب ایشان برای تداوم حمایت خود نه دلیلی دارند و نه توجیهی و بعید است من بعد کسانی پیدا بشوند که آشکارا علم حمایت از کسی را بردارند که #قدرنشناسانه علیه #نظام جولان می دهد و البته #عرض خود بیشتر می برد!!!!
✅سومّا ارتباط حاشیه سازی های #احمدی_نژاد برای رهایی #دولت_تدبیر_و_امید در زمان هایی مثل این روزها از زیر فشار افکار عمومی در گرانی دلار و #بی_تدبیری وزارت راه و شهرسازی و دستگیری #جاسوسان مرتبط با دولتی ها، چیست؟ خود بحثی مجزّا می طلبد!!!

✅ و امّا مهم تر از موارد بالا این است که #احمدی_نژاد چرا اینگونه دچار توّهم #خود_ناجی_پنداری گشته و همچون کودکی که بر تکّه چوبی سوار شده و خود را #کاپیتان سفینه نجات می بیند، رفتار می نماید؟؟

🖌به نظر می رسد پاسخ را باید در گذشتۀ #احمدی_نژاد جستجو کرد، جایی که هر فرد بایستی مبانی #اعتقادی خود را محکم ببندد و با مطالعه و تحقیق کامل #بصیرت_اعتقادی خود را همزمان با #تربیت_اخلاقی_توحیدی تقویت کند، تا در دوران #امتحانات_سخت که برای همه پیش خواهد آمد کم نیاورد!!!
فراموش نکنیم محمود احمدی نژاد داعیه دار احیای ارزش های #انقلاب و مبانی حضرت #امام_خمینی(ره) بود و چند سال اوّل ریاست جمهوری خود را در همین مسیر حرکت می کرد.

👌پس چرا شخص #احمدی_نژاد که هوش خوبی هم داشت به راحتی زیر دسیسه های #فرقه_انحرافی و با #هل_دادن جریان انقلابی از مسیر #انقلاب و نظام منحرف می شود؟؟

⭕️ پاسخی که به درد ما بخورد و ما را انگیزه مطالعات مبنایی #اعتقادی بیفزاید این است که وی در #مبانی_ولایت_فقیه مشکل داشت و البته هیچ وقت هم حتّی در سال ۸۴ و در کوران انتخابات ادّعای تبعیّت کامل از #ولایت_فقیه نکرد!!! البته بدیهی است که در آن مقطع #نزدیکی مواضع #احمدی_نژاد به ولایت فقیه نسبت به گزینه دیگر محرز بود. اما #نزدیکی_نسبی به هیچ وجه به معنای قرابت تامّ نیست.
🖌برای اثبات ادّعایمان مبنی بر اعتقاد متفاوت وی به #ولایت_فقیه،بخشی از مصاحبه محمود #احمدی_نژاد با نشریه ای دانشجویی در سال ۸۱ را مرور می کنیم:👇

↙️ ” ….ناچاریم‌ از شاخص‌ داشتن، یک‌ موقع‌ آمد #خودمان‌_شاخصیم، یک‌ کسی‌ رسیده‌ به‌ نقطه‌ امامت، او شاخص‌ است؟ بله. #او_دیگر_وصل‌_است‌ به‌ آسمان‌ و به‌ خدا، و از جای‌ دیگر هدایت‌ می‌شود. بحثی‌ که‌ اول‌ انقلاب‌ داشتیم‌ همین‌ بود که‌ بالاخره‌ این‌ حزب‌ را شاخص‌ بگیریم؟ این‌ سازمان‌ را بگیریم؟ این‌ گروه‌ را بگیریم؟ این‌ جناح‌ را بگیریم؟ آن‌ جناح‌ را بگیریم؟ یا امام‌ را بگیریم؟ کدام‌ را بگذاریم‌ شاخص؟ من‌ فکر می‌ کنم‌ هر عقل‌ سلیمی‌ و هر کسی‌ که‌ در تبلیغات‌ پیچیده‌ بمباران‌ نشده‌ باشد، اگر خودش‌ بنشیند و مقایسه‌ بکند، می‌گوید شاخص‌ من‌ رهبری‌ است‌ و این‌ بقیه‌ مسائل‌ را حل‌ خواهد کرد….”↗️

👌شاهد عرض ما فراز آغازین سخن #احمدی_نژاد است که صراحتاً دو راه برای اقدام معرفّی می کند یا تبعیّت از ولایت فقیه یا رسیدن خود شخص به #نقطه_امامت و #وصل_شدن_به_آسمان .
و این #انحراف_اعتقادی که بدون #ولایت_فقیه هم می شود هدایت جامعه را به دست گرفت!!! هیچ وقت دست از سر #احمدی_نژاد بر نداشت و دسیسه های منحرفین و هُل دادن نیروهای خودی، جدایی وی از انقلاب را کمک و تسریع کرد…
✅ و البته که دنیای اسلام چنین #ریزش_های عبرت زا کم ندیده است و صد البته بر ماست که از آینده خود بیمناک باشیم و ضمن تقویت #مبانی_اعتقادی و حرکت در مسیر #تربیت_توحیدی از خداوند متعال مداوم طلب #عاقبت_به_خیری بکنیم!!!
+++++
🔴🔴 کانال یک نفر از هشتاد میلیون
@yekaz80
🖊 ارسال پیام @yekaz_80
✳️استفاده از مطالب کانال ما چه با ذکر منبع، چه بدون ذکر منبع آزاد است

به اشتراک بگذارید ! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

نظر دهید

*

code

کد امنیتی *