نامه رسیده از یک عزیز بلوغی

سلام به همه بروبچه های بلوغی گل و گلاب

حالتون که ایشا خوبه. بابا دمتون جیز! عجب سایتی دارین و عجب مجموعه ای هستین. خداییش ایول داره کارتون!

از وقتی اتفاقی وبلاگتون رو پیدا کردم خیلی ازش خوشم اومد و یه کله همه ی مطالبشو خوندم. دیدم حالا که تیریپ بلوغیه و واسه جوونا برای جلوگیری از انحراف از راه الهی و رسیدن به سعادت و کمال اخروی و …(از اینجور چیزا که تو کتابای معارف اسلامیه!) مطلب میزارین ، گفتم منم که با سابقه ام و پیرهنای زیادیو تو این راه پاره کردم تجربیاتمو در اختیارتون بزارم. باشد که مقبول افتد!

(البت اینو بگم که اگه دوس داشتین متنو عوض کنین یا به قول شما ماله بکشین! یا اصلا اگه خوشتون نیومد قرار ندینش!)

….. اندر حکایت بلوغ و مسائل و مشکلات جنسی که بهدش پیش میاد بحث زیاده.

ولی من میخام یه چیزای کاربردی رو صاف و پوست کنده با جوونای مث خودم در میون بذارم(با هم تعارف که نداریم!)

ببین دوست نوجوون و جوون من؛ تو که روح و حقیقت وجودت داره از دست هوس های سرکشت رنج میبره؛تو که حقیقتا دوست نداری بری سمتش! اما نمیدونی چطور میشه که یهو همه چی خراب میشه!! و بالاخره تو که تو فلش یا کامپیوترت فیلمای جیزجیز داری یا خدای نکرده کارای بدبد انجام میدی: اگه واقعا دوست داری و از صمیم قلب میخای از دام هوی و هوس ها خلاص شی!(ببین دارم میگم واقعا دوست داریا! الکی نباشه که امشب بگی من از این کارای زشت و غیراخلاقی چمیدونم چندشم میشه! ولی دو سه روز که گذشت دوباره همون آش و همون کاسه؛واقعی واقعی باشه) یه راه کارایی رو بهت پیشنهاد میدم که حتما انجام بده. میدونم حتما الان با خودت میگی اینم مثل بقیه از این جزوه های اساتید و نماز شب و نماز جعفر طیار(!) و از این جور چیزای تکراری – که شونصدتا از وبلاگا از روهم کپی کردن- بلغور میکنه ، اما نه! اشتباه نکن. هر گردی که گردو نیست. درسته کلیات یکیه و توصیه های اونام مفیده اما نحوه عمل به اینا فرق میکنه! من راه کار خودمو که نتیجه هم داده بهت پیشنهاد میکنم. در ضمن اینم بهت بگم که اگه من از تو باتجربه تر نباشم کم تجربه ترم نیستم!

خب بریم سراغ راه کارها:

۱) فک کن تازه از یه کار بد فارغ شدی! خداییش ناراحت نیستی(میدونم که هستی!) یه چیزی تو وجودت میگه : اَه! کاشکی این کارو نمیکردم… اگه واقعا از عمق وجودت احساس کردی که فقط خدا میتونه کمکت کنه همین الان بلند شو!برو در رکعت نماز توبه بخون آخه من از یه بزرگواری شنیدم که ” اگه تا چند ساعت بعد گناه آدم بره نماز توبه بخونه مثل اینه که اون گناهو انجام نداده ” (دقیقشو یادم نیست ولی اینو میدونم که این سخن از حضرت علی «علیه السلام» هست.)

۲) حالا برو دور و برت هر چی وسیله و فیلم وخلاصه هر چیز جیزجیز! داری نیست و نابود کن(این وسایل شامل فلش ،CD  ، DVD ! عکس ، آهنگ و … هم میشه)

فقط خواهش میکنم تو انجام این کار حتی یک ثانیه هم قصور را جایز نشمری!(چه ادبی!)

این یکی جزو اوجب واجباته . یعنی از نون شبم برات واجب تره! میگی چرا؟ چون وقتی دور و برت فیلم … داری هی تو طول روز یادت میفته ک بذار یه سر به فیلمام بزنم ببینم کیفیتاشون چجوره یا یه وقت کم و کسری چیزی ندارن!!! و بعدشم دیگه…

مطمئن باش تا وقتی که آثاری از این دست فیلما اطرافت هست حتی نمیتونی فکر ترکم بکنی چه برسه به عمل!

راستی تا یادم نرفته اینم بگم که اگه دوست یا دوستایی داری که منبع …. هستن به تدریج باهاشون قطع رابطه کن چون اگه باهاش باشی دو روز نکشیده فلشتو در میاری میدی بهش میگ برو برام تا خرخره پرش کن از همه مدلم باشه!!! فرقی هم نداره چجور دوستیه . یه ساله یا ده ساله ، هر کی باشه( حتی شما دوست عزیز!)

۳) تازه از حالا به بعد کارمون شروع شده ؛ در واقع از اینجا به بعد کار شیطونم اساسی شروع میشه! اولای کار که خوب و خوش و خرم میگذره! اماهمین که در سه هفته ای میگذره کم کم اینجوری اونجوری میشی!(منظورمو که میفهمی) تازه وقتی تنهایی بیشتر اونجوری میشی! اینجاست که مرد عمل رو باید شناخت

بله، در این شرایط سخته که میفهمی واقعا قصدت ترکه یا نه! وگرنه منم جلو اونهمه آدم جرئت نمیکنم حتی به شلوارم نیگا کنم چه برسه به اینکه…!

حتما میپرسی هی ذهنمون درگیره و یاد فیلمای اکشن ! میفته چیکار کنیم؟؟

سوال خیلی خوبیه! چون شاه کلید کار پاسخ به همین سواله.

این یکیو خوب و با دقت بخون. وقتی که ذهنت میره کوچه بغل مطمئنا خودت در ادامه اونو هدایت میکنی تا به سرمنزل مقصود برسونیش. آره ، وقتی تو ذهنت یه جرقه ای میزنه و یاد اون چیزا میفته اگه همون اول کار به خودت بیای و بگی نه! دیگه کار تمومه و دیگه تحریک نمیشی! پس چی شد : وقتی فکر و خیالت سراغ چیزای بدبد رفت  همون اول Cut میکنیش و میری سراغ کار خودت . مطمئن باش عملیه چون اونوقته که یکم منطقی تر فکر میکنی و یه مقدار که با خودت سبک سنگین میکنی و جوانب کارو می سنجی میبینی که ای دل غافل! خوب شد نرفتم سراغش.

این راه سومیه کاربردش وقتی معلوم میشه که حدود یه ماهی از تصمیمت گذشته باشه

در ضمن اگه هر جای این راه دچار لغزش شدی( همونطوری که خودم خیلی شدم!) سریعا برگرد و این کارارو دوباره اما با دقت بیشتر انجام بده مطمئن باش موفق میشی!

آخرین توصیه: اگه خیر دنیا و آخرتتو میخای نماز اول وقتتو فراموش نکن! خیلی خیلی جدی بگیرش . من اگه تا اینجا که اینو برات می نویسم موفقیتی هم کسب کردم از برکت نماز اول وقت بوده . اینو من نمیگما خیلیا که از من خیلی فهمیده تر و با سوادتر و عاقلترن میگن! به هر حال از ما گفتن بود.

دیگه خیلی پرحرفی نکنم … باقی بقایتان BYE!

به اشتراک بگذارید ! Digg it StumbleUpon del.icio.us Google Yahoo! Reddit

4 نظر برای نامه رسیده از یک عزیز بلوغی

 1. روحی گفت:

  خیلی ممنون مفید بود

 2. محمد گفت:

  سلام واقعا عالی بود نمیدونم کی اینارو بهت یاد داده ولی اگه جای تو بودم میرفتم و پای طرف رو میبوسیدم .خوشبحالت دعا کن که ما هم به عاقبت این کارت دچارشیم.

 3. بدبخت!! گفت:

  سلام
  من همه ی حرفاتونو تایید میکنم اما..
  خیلی راحت حتی با ی سرچ اسون تو اینترنت میشه دوباره عکس و فیلم هات دید بله با این چیکار کنم؟ وقتی میزنم دانلود سوالات کنکور…میاره، دانلود عکس فوق العاده جیز دار که اسمش واسم کافیه چه برسه ب دیدنش
  بعدشم اومدم دوستامو حذف کردم که کردمشون خانوادم چی؟
  وقتی لبتاپ خواهرم پره فیلم که من تشنه شون هستم و توخونه تنها …اونموقع چیو؟و؟

نظر دهید

*

code

کد امنیتی *